logo

Zadzwoń i umów sie z doradcą: 44 633-62-32

Dlaczego my

Jakość przede wszystkim

Największą naszą wartością są zadowoleni Klienci. Oni bowiem w branży outsourcingu finansowo-księgowego są najefektywniejszym „narzędziem” marketingu dającym szansę dalszego rozwoju. Wielu naszych Klientów zyskaliśmy właśnie w ten sposób. Od początku działalności profesjonalnej stawiamy przede wszystkim na jakość. Dysponujemy dużym doświadczeniem zdobytym podczas pracy „na etacie” w działach księgowych różnych firm oraz we współpracy, w ramach działalności, z pełnym wachlarzem przedsiębiorstw – począwszy od mikroprzedsiębiorców, aż do dużych spółek kapitałowych o różnym profilu działania.

Bezpieczeństwo współpracy

Współpraca z nami, jako firmą wyspecjalizowaną w obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych pozwoli Państwu zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo w zakresie kontaktów z urzędem skarbowym i ZUS-em. Dzięki tej współpracy możecie Państwo skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach, w których osiągacie Państwo przewagę nad konkurencją. 
Działamy na podstawie Świadectw Kwalifikacyjnych nr 6207/2004 , 26526/2008  wydanych przez Ministra Finansów. Gwarantujemy zachowanie poufności w zakresie informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. 
Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz ponad obligatoryjnie do 250 tyś. zł. Ponad obligatoryjne (skany polis)
Dysponujemy nie tylko wiedzą i praktyką w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych lecz również wsparciem zespołu radców prawnych, konsultantów i doradców podatkowych co umożliwia nam zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania naszym Klientom.

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań informatycznych i organizacyjnych

W trosce o bezpieczeństwo danych naszych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z innowacyjnych technologii internetowych oraz nowoczesnych aplikacji finansowo-księgowych, których funkcjonalność pozwala na znaczne zautomatyzowanie oraz zwiększenie szybkości rejestrowania dokumentów. Nowoczesny serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań.
Ponadto udostępniamy on-line przeglądanie zarejestrowanych danych i wyników finansowych Klienta (zabezpieczone certyfikatem SSL).

Nasze ceny zawierają wszystko

W cenie, którą zaoferujemy, będzie kompletna obsługa. Prosimy uważnie porównywać oferty. 

Jesteśmy otwarci

Korzystając z naszego formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej mogą Państwo zadać pytanie na dowolny temat – nawet gdy nie są Państwo naszym klientem. Stała współpraca umożliwi Państwu bezpośredni kontakt z osobami odpowiedzialnymi za powierzone nam zadania poprzez pocztę e-mail. Odpowiemy na każde pytanie związane z Państwa profilem działania. Czas reakcji do 12 godzin. Wszystko w cenie obsługi.